Rejestracja

Na wizytę możesz umówić się w naszej rejestracji osobiście, telefonicznie lub przez osoby trzecie. Do zarejestrowania się na wizytę przez osoby trzecie nie jest potrzebne żadne dodatkowe upoważnienie, jednak osoba która Cię umawia musi znać Twoje dane: imię, nazwisko, i datę urodzenia i/lub przynajmniej adres zamieszkania.

Podczas rozmowy z Rejestratorką zostaniesz poproszony o podanie danych takich jak imię, nazwisko i datę urodzenia ewentualnie adres zamieszkania oraz ustalisz termin i godzinę wizyty.

Na wizytę przyjdź się punktualnie, zabierz ze sobą ostatnie wyniki badań, konsultacji, karty wypisowe ze szpitala, jeżeli takie posiadasz, a dotychczas nie przekazywałeś(aś) ich lekarzowi. Poproś w rejestracji przed wejściem do lekarza o ich zeskanowanie i dołączenie do swojej historii choroby.

Planując wizytę musisz wziąć pod uwagę fakt, że każdy pacjent wymaga innego czasu na badanie i podana w rejestracji godzina wizyty jest orientacyjna, ma pomóc w uporządkowaniu kolejki oczkujących Pacjentów, ale nie oznacza, że punktualnie o tej godzinie rozpocznie się Twoja wizyta, dlatego zarezerwuj sobie więcej czasu, żeby uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z oczekiwaniem na wejście do gabinetu.

Godziny pracy rejestracji:
Poniedziałek – piątek od 7.00 – 18.00

Telefon do rejestracji: 24 262 06 98; 601 084 609

Lekarze przyjmują w godzinach:
poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00

RODZAJE WIZYT

Wizyty mogą odbywać się podczas osobistej wizyty w gabinecie, lub w formie teleporady. Decydując się na teleporadę, musisz liczyć się z tym, że lekarz może poprosić Cię o zgłoszenie się osobiste do gabinetu.

WIZYTY DOMOWE

Jeżeli potrzebujesz wizyty domowej, to wiedz, że taka wizyta jest możliwa w przypadkach uzasadnionych medycznie. Lekarz podczas rozmowy telefonicznej z Tobą lub osobą przez Ciebie upoważnioną, oceni wstępnie Twój stan zdrowia, i podejmie decyzję o jej zasadności. Zadzwoń do rejestracji i zgłoś potrzebę wizyty domowej.

Nasz Pracownik poprosi Cię o numer telefonu, i lekarz oddzwoni do Ciebie w celu przeprowadzenia wywiadu i umówienia terminu wizyty.

Skip to content